Izvor: Blic, 18.Maj.2006, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rat oko porno glumice Mije Dajmond

Rat oko porno glumice Mije Dajmond

Beograd će ovih dana postati oaza za sve ljubitelje erotike, poznate porno-glumice će šetati na sve strane, a u samo desetak dana u srpskoj prestonici će se održati 'Hot Show Serbia' i Sajam erotike 'Sweet & Sexy'.

Međutim, ova dva događaja predstavljaju direktnu konkurenciju jedan drugom, organizatori najavljuju iste porno-glumice, a pornofili trljaju ruke jer će imati dvostruku zabavu sa oznakom 'samo za punoletne'.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic <<
- Sigurno je da postoji zla namera kada neko deset dana pre Sajma erotike organizuje takav događaj ('Hot Show', prim. nov.) i još nam ukrade znak! Nećemo da ih tužimo, jer bi to trajalo pet godina i lakše nam je bilo da promenimo naše idejno rešenje. Mi organizujemo pravi sajam, sa pratećim programom, a imaćemo i 35 izlagača. Takođe, nećemo preći preko granice između erotike i pornografije - kaže Dragan Zečević iz organizacije Sajma erotike 'Sweet & Sexy'. On dodaje da je sporno i učešće nekih porno-diva.

- Neke devojke koje oni najavljuju imaju ugovor sa nama. Na primer, Mija Dajmond ima potpisan ugovor sa nama i ne znam kako će se pojaviti na njihovoj manifestaciji - zaključuje Zečević.

S druge strane, Nikola Petričić, izvršni producent 'Hot Show Serbia 2006', tvrdi da svako ima pravo da organizuje erotski šou.

- Po zakonu, možemo da koristimo isto ime, ali ne i znak. Mi smo promenili znak, jer ova dva događaja nemaju veze jedan sa drugim. Mi imamo jak muzički program i kod nas je akcenat na erotici, a ne na pornografiji. Naša manifestacija podrazumeva nekoliko dešavanja: nastup sastava 'Son Cuba son', predstavljanje brejkdensera i kabaretski deo sa kan-kan igračicama. Nakon toga će nastupiti di-džejevi Niki Beluči, Melonik i Zmija, a posle ponoći će početi erotski šou. To je program samo za punoletne i tada će nastupiti poznate porno-glumice, ali će to biti laka erotika, i zabava će trajati do ranih jutarnjih časova. Ostaje da se vidi gde će biti veća poseta - kaže Petričić.

Neven Džodan

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.