Izvor: Mondo, 23.Jan.2018, 11:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Racija u rijalitiju, ko je na kokainu?
Policija upala u "Zadrugu" zbog sumnje da su neki učesnici koristili narkotike.
Desetak policijaca je u subotu upalo u prostorije u kojima se snima rijaliti "Zadruga", zbog prijave da pojedini učesnici konzumiraju narkotike.
Kazna od 50.000 evra!
Primećeno je da se tokom racije emitovao samo program iz spavaće i dnevne sobe, dok dešavanja u dvorištu i ostalim prostorijama nisu mogla da se vide.
"Kurir" prenosi da su nadležni organi >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << tražili da provere optužbe da pojedini takmičari koriste narkotike, kao i da saznaju ko ih snadbeva.
Desetak policajaca je došlo u Šimanovce, a nakon provere, program je uredno nastavljen, s tim što je učesnicima zabranjeno da govore o tome.
Motiv dolaska policije po svoj prilici je optužba Zorane Stefanov da je videla Jovanu Tomić Matoru da se drogira u toaletu. Ona je to ispričala drugima, a nakon toga je došla policija.






