Izvor: Blic, 03.Jul.2006, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pevač 'Smashing Pumpkins'-a u krevetu Kortni Lav
Pevač 'Smashing Pumpkins'-a u krevetu Kortni Lav
Odnos Kortni Lav i frontmena grupe 'Smashing Pumpkins' Bilija Korgana završio se njegovim preseljenjem u njenu kuću u Holivudu. Iako se možda čini da je reč o ljubavnoj vezi, oboje naglašavaju kako je njihov odnos čisto profesionalan, te da je on u njenoj kući kako bi mogli lakše sarađivati u radu na njenom novom albumu. 'Mnogo ljudi to ne zna, ali Bili stanuje kod mene već četiri meseca', priznala je Kortni Lav, bivša >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << supruga pevača 'Nirvane' Kurta Kobejna, rekavši kako on spava u njenom krevetu, ali u drugom krilu kuće, a ne u onom u kojem ona stanuje s ćerkom Francis.
Vudi Harelson napao kamermana
Popularni glumac Vudi Harelson je ispred kluba 'Element' u Los Anđelesu pretukao kamermana Džoša Levinea koji ga je snimao dok je pijan teturao pri izlasku iz kluba. Incident se dogodio u četvrtak ispred tog poznatog kluba koji posećuju sve velike face šou-biznisa. Vudi je izišao iz kluba sa tri ženske i dve muške osobe, a kamerman Levine i njegove kolege počele su da snimaju. Harelson je, navodno, više puta zamolio Levinea da prestane da snima, što kamerman nije učinio, pa je Vudi počeo da ga šaketa. Džoš Levine prijavio je telesne povrede policiji, pa slavni glumac može očekivati tužbu.
Pamela Anderson ima novog dečka
Poznati američki voditelj Stivi Džons navodno ima pune ruke posla. Naime, Džons je viđen kako s Pamelom Anderson izlazi sa jedne žurke. Nakon žurke, Džons i seks bomba Pamela zajedno su se uputili u njegovu kuću zagonetno se smešeći i šapćući.
- Još su se tokom žurke udaljili i nije ih bilo duže vreme, a kad su se vratili, na njihovim se licima moglo zaključiti da nisu pričali o vremenu - ispričao je jedan od gostiju.
Hilari Svonk reklamira parfem
'Guerlain Insolence' ime je francuskog parfema koji će promovisati devojka od milion dolara, prelepa glumica Hilari Svonk. Holivudska zvezda napokon je dobila priliku da iskaže svoju ženstvenost.














