Ovakvu je do sada niste videli: Šta će dečko da joj kaže (FOTO)

Izvor: S media, 21.Dec.2012, 15:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ovakvu je do sada niste videli: Šta će dečko da joj kaže (FOTO)

Do sada je bila umereno provokativna, a onda je odlučila da potpuno promeni imidž.

Mlada pevačica Katarina Živković odlučila je da potpuno izludi muški pol, pa je imidž dobre i primerene devojčice zamenila imidžom zavodnice. U vatrenoj crvenoj haljini, koja otkriva Kaćin dekolte pevačica je otkrila kako je postala zaštitno lice domaće marke "MS Fashion" i objavila početak saradnjuže sa kreatorkom Marijom Šabić.

*** Nisu htele da ih sakriju >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << ili puka slučajnost: Njihove gaćice su već ušle u top blamažu 2012.! (FOTO)

*** Pomirili se Milan i Seve!?

*** Devojka mu se uzalud nada: Saša Kovačević ne planira da se ženi

Marija je Kaću videla kao mladu zavodnicu, a kako se vama dopada Kaćin novi izgled?

Izvor: Smedia, Foto: Facebook

Pretraga po temi: Katarina Živković, Pevačica, Saradnja, Haljina, Dekolte

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.