Izvor: Mondo, 18.Avg.2018, 08:08 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Odbačena Lukina prijava protiv Natašinog oca
Drugo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu odbacilo je prijavu Lazukića protiv Dragoljuba Bekvalca.
Domaća štampa prenosi da je prijava Luke Lazukića protiv bivšeg tasta, Dragoljuba Bekvalca, odbačena i protiv njega neće biti vođen postupak zbog izjava izgovorenih u emisiji "Da, možda, ne" na Javnom servisu.
Bekvalac je za "Informer" rekao da je i pretpostavljao da neće biti gonjen zbog gostovanja u emisiji u kojoj je rekao da bi "ubio za Natašu".
>> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo <<
Nataša završila u bolnici!
"Prijava nije imala osnova, tako da sam pretpostavljao da će biti odbačena. Ne znam da li će me on tužiti privatno, ne razmišljam o tome, precrtan je iz mog i života moje porodice," rekao je Bekvalac tom listu.
Pred sudom u Beogradu trenutno se vodi postupak protiv Lazukića zbog prijave Nataše Bekvalac da je fizički nasrnuo na nju u aprilu ove godine. Sledeće saslušanje zakazano je za septembar.








