Izvor: 011vodič.com, 21.Feb.2015, 19:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Njena lepota i gluma cvetaju
Glumica Selma Hajek (48) kaže da se u petoj deceniji oseća lepše nego ikad. Selma se fotografisala za magazin “Edit”, a sa čitaocima je podelila da njena karijera, ali i fizički izgled idu uzlaznom putanjom.
- Nikada u životu nisam vežbala, ali sada radim jogu. Uvek sam bila na granici da postanem bucka jer volim hranu i iskreno, jako volim vino – iskreno je rekla Selma.
Ona ističe da i njena karijera ide uzlaznom putanjom i nikada nije bila zauzetija.
– Videćete moju >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << najbolju glumu ove godine, konačno sam dobila uloge koje sam želela – ushićena je glumica svojim novim glumačkim poduhvatima.
Beta/AP/J. S.
Selma sa mužem, modnim magnatom Fransoa Pinoom
Selma Hajek je pričala i o svom suprugu Fransoa Pinau, koji je vlasnik 17 luksuznih brendova uključujući i Guči i Sen Loran.
– Nisam trendseterka. Stalno su me ismevali, ali meni to nije bilo važno. Onda sam počela da se zabavljam sa Fransoom, pa su me pitali kako je uopšte to uspelo – da od svih ljudi ja budem s njim – rekla je Selma.
The post Njena lepota i gluma cvetaju appeared first on 011VODIC.COM.




