Izvor: Blic, 29.Maj.2004, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nenad Knežević Knez: Muzika je postala neisplativa
Nenad Knežević Knez: Muzika je postala neisplativa
Nenad Knežević Knez polako prikuplja pesme i tek će u septembru početi sa snimanjem. U međuvremenu je uradio tridesetak pesama, od kojih je priličan broj kupila Emina Jahović, a u jednu se zaljubio bosanski autor Hari Varešanović i stavio je na novi album.
- Iako smo obojica izgrađeni autori, nije bilo problema u komunikaciji, niti u zajedničkom radu - kaže Knez. Da li ćete uraditi zanimljiv duet kao nekada >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << sa Rambom?
- Planirao sam na mom novom albumu da imam nešto slično, neki lud spoj, totalno neočekivan. Zašto vas u poslednje vreme malo ima u medijima?
- Smišljeno odbijam gostovanja u emisijama jer mi je potrebna mala pauza pred novi album, to je i poželjno u šou-biznisu. Priča se da je sve teže zaraditi od tezgi u inostranstvu?
- Potpuno tačno. Publika je sve manje zainteresovana. Čak je i snimanje albuma postalo neprofitabilno jer su ulaganja veća od zarade.
D. B.













