Milano: Dolče i Gabana iz protesta zatvaraju radnje

Izvor: Dzungla.org, 20.Jul.2013, 21:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Milano: Dolče i Gabana iz protesta zatvaraju radnje

MILANO – Modni dizajneri Domeniko Dolče i Stefano Gabana zatvorili su na tri dana svoje prodavnice u Milanu iz ogorčenja zbog izjava gradskog zvaničnika da su izbegavali plaćanje poreza. Dolče i Gabana danas su u italijanskoj štampi negodovali zbog, kako su rekli, uvreda koje su im nanete. Kap u prepunoj čaši, kazali su oni, bile su tvrdnje jednog gradskog zvaničnika da onima koji izbegavaju plaćanje poreza ne treba dozvoliti da koriste prestižni gradski prostor, preneo je AP. >> Pročitaj celu vest na sajtu Dzungla.org << Dolče i Gabana proglašeni su prošlog meseca krivim da nisu prijavili 200 miliona evra u luksemburškoj kompaniji, što su oni negirali i najavili tužbu. Gabana je na Tviteru napisao da oni nikada nisu ni tražili da koriste gradski prostor. OpširnijeVečernje Novosti

Nastavak na Dzungla.org...



Povezane vesti

Dolče i Gabana iz protesta zatvaraju radnje u Milanu

Izvor: Capital.ba, 20.Jul.2013

MILANO, Modni dizajneri Domeniko Dolče i Stefano Gabana zatvorili su na tri dana svoje prodavnice u Milanu iz ogorčenja zbog izjava gradskog zvaničnika da su izbjegavali plaćanje poreza. Dolče i ..

Nastavak na Capital.ba...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Dzungla.org. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Dzungla.org. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.