Mila Kunis: Rado ću se skinuti, samo me ne pitajte za Eštona

Izvor: Blic, 12.Feb.2013, 16:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mila Kunis: "Rado ću se skinuti, samo me ne pitajte za Eštona"

Jedna je od najseksepilnijih žena na planeti i nema problem da se načisto razgoliti za pravu filmsku ulogu, ali Mila Kunis je vrlo stidljiva kad treba da kaže nešto o svom ljubavnom životu.

Glumica je na naslovnoj strani martovskog izdanja magazina „Allure” za koji je dala intervju i snimila editorijal inspirisan šezdestim godinama.

Ona je pozirala fotografu Tomu Menrou u šljokičastoj haljini „pako raban” i zavodiljivo grickala svoj palac gledajući pravo >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << u objektiv. Potom je pozirala u majici „mark džejkobs” i gaćicama, a na naslovnoj strani nosi „fendi” džemper.

U intervjuu Mila je otvoreno pričala o golotinji i filmu „Samo prijateljski” (Friends With Benefits) u kome je igrala sa Džastinom Timberlejkom: „Pokazala sam grudi sa strane. Nisam pokazala guzu. Dobijete jedno ili drugo, ne možete oba”.

Glumica koja je osam godina bila u vezi sa Makolijem Kalkinom, zvezdom filmova „Sam u kući”, otvorila se i o samačkom životu: „Četiri godine sam bila bez dečka. Divno sam se provodila. Obožavam kad sam sama!”

Međutim, sva iskrenost je nestala kada je lepoj Ukrajinki pokazana slika Eštona Kučera, njenog trenutnog dečka: „Nisam znala da će intervju biti o mojim prijateljima, ljudima sa kojima se zabavljam ili sa kojima sam se nekad zabavljala. Trebalo je da pričamo o meni!"

Mila i Ešton znaju se 14 godina, a u vezi su od kada je Kučer prekinuo 6-godišnji brak sa Demi Mur. Od tada se često pojavljuju zajedno, uprkos prebukiranim rasporedima. Mila ove godine u planu ima šest filmova a trenutno snima „The Third Person” sa Lijamom Nisonom, Džejmsom Frankom i Edrijenom Brodijem.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Mila Kunis: "Rado ću se skinuti, samo me ne pitajte za Eštona"

Izvor: Dzungla.org, 12.Feb.2013

Jedna je od najseksepilnijih žena na planeti i nema problem da se načisto razgoliti za pravu filmsku ulogu, ali Mila Kunis je vrlo stidljiva kad treba da kaže nešto o svom ljubavnom životu.. ... Opširnije na Blic online

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.