Izvor: Blic, 30.Avg.2006, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Majkl Daglas smatra da mu je supruga savršena
Majkl Daglas smatra da mu je supruga savršena
Glumac Majkl Daglas je skoro otkrio da je njegova supruga Ketrin Zita-Džons savršena zbog toga što je lepa i što voli da igra golf. Ona je po njemu besprekorna i zbog toga što je divna majka njihove dece Dilana i Keris, ali i zbog toga što se rodila na isti dan kad i on. Svaka čast kako su se pronašli.
Obožavateljki zabranjeno da viđa Kolina Farela
Tridesetjednogodišnjoj hotlajn operaterki Dezarei >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Bredford je zabranjeno da se približi na manje od pedeset metara glumcu Kolinu Farelu, njegovom sinu i majci deteta. Luda obožavateljka je bila toliko navalentna da je Kolin morao da potraži zaštitu preko suda u Santa Moniki. Dezarei je skoro objavila knjigu 'Kolin Farel - mračni izopačeni psić'.
Šarliz Teron glumi demonstrantkinju
U prvencu Stjuarta Tauzenda 'Bitka u Sijetlu' glumica Šarliz Teron će glumiti demonstrantkinju koja je učestvovala u antiglobalističkim demonstracijama. Stjuart je napisao i scenario za svoju dragu Šarliz Teron sa kojom je u vezi već nekoliko godina.
if(!window.goAdverticum)document.write('');if(window.goAdverticum)goAdverticum.addZone(31711);
|










