Lindzi Lohan ponovo na rehabilitaciji

Izvor: Blic, 04.Maj.2013, 17:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lindzi Lohan ponovo na rehabilitaciji

Američka glumica Lindzi Lohan ponovo se prijavila u kliniku za rehabilitaciju od bolesti zavisnosti posle sudske odluke da mora da potraži pomoć. Glumica ponovo potražila stručnu pomoć

- Prijavila se na rehabilitaciju i pratićemo njen napredak- rekao je Rojtersu zamenik tužioca Santa Monike, Teri Vajt.

Vajt je bio tužilac u slučaju koji je protiv Lohanove vodjen 2012. godine zbog neoprezne vožnje.

Sajt TMZ navodi da se Lohan, 26, prijavila u Beti >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Ford Centar 193 kilometara istočno od Los Andjelesa u petak ujutru.

Lohanova mora da provede 90 dana u rehabilitacionom centru kako bi ispunila uslove pogodbe. Prema dogovoru, glumica je izbegla zatvorsku kaznu zbog neoprezne vožnje i laganja policije kada je u Santa Moniki rekla da nije vozila automobil koji se sudario sa kamionom.

Lindzi Lohan u poslednjih šest godina pet puta je bila na rehabilitaciji. Njeni problemi sa zakonom počeli su 2007. kada je uhapšena zbog vošnje u pijanom stanju i posedovanja kokaina, a potom su usledila i druga hapšenja praćena njenim opijanjem u javnosti, ludovanjem po žurkama i propašću karijere.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Lindzi Lohan ponovo na rehabilitaciji

Izvor: Svet plus, 05.Maj.2013, 12:59

Američka glumica Lindzi Lohan ponovo se prijavila u kliniku za rehabilitaciju od bolesti zavisnosti posle sudske odluke da mora da potraži pomoć.

Nastavak na Svet plus...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.