Lilly Drogerie donose popust na sve proizvode za zaštitu od sunca!

Izvor: Piplmetar.rs, 21.Jun.2024, 18:30

Lilly Drogerie donose popust na sve proizvode za zaštitu od sunca!

Kompanija Lilly Drogerie obeležila je početak akcije popusta na proizvode za zaštitu od sunca u saradnji sa brendom Bioderma.
Tokom trajanja ove akcije, svi proizvodi koji štite od sunca će biti sniženi do 30%, pa će kupci moći da se pripreme za letnja putovanja ili sunčanje po povoljnim cenama.
Sunčevi zraci, iako topli i prijatni, mogu naškoditi izgledu kože, ali i njenom zdravlju, zbog čega je važno birati kvalitetne proizvode sa odgovarajućim zaštitnim faktorom. Put >> Pročitaj celu vest na sajtu Piplmetar.rs << do preplanulosti ne mora biti ispunjen zdravstvenim rizicima, već do svog letnjeg tena svako može doći na odgovoran način.

Na događaju koji je okupio veliki broj blogerki i medija, održana je zanimljiva aktivacija tokom koje su takmičarke pokazale svoje veštine a pobednica je osvojila vrednu nagradu u iznosu od 24.000 dinara koje će iskoristi na kupovinu proizvoda namenjenu u humanitarne svrhe.
Akcija do 30 odsto popusta na proizvode za zaštitu od sunca trajaće u svim Lilly drogerijama i na online shop-u od 17. do 30. juna.


Opširnije
Izvor: Lepota i zdravlje

Nastavak na Piplmetar.rs...






Povezane vesti

Lilly Drogerie donose popust na sve proizvode za zaštitu od sunca!

Izvor: Story, 22.Jun.2024, 09:00

Kompanija Lilly Drogerie obeležila je početak akcije popusta na proizvode za zaštitu od sunca u saradnji sa brendom Bioderma

Nastavak na Story...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Piplmetar.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Piplmetar.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.