LIGA 1 PSŽ se razgoropadio u nastavku, pao Tuluz

Izvor: 011vodič.com, 25.Avg.2019, 23:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Iako je posle prvog poluvremena delovalo da se PSŽ nije oporavio posle poraza od Rena u prošlom kolu, razgoropadio se u nastavku, pa deklasirao Tuluz. Junak pobede bio je dvostruki strelac – 4:0.
U prvom poluvremenu nije bilo golova, ali jeste detalj koji je skrenuo pažnju. U 14. minutu susreta sa terena je morao Edison Kavani. Ako je nešto dobro u povredi Urugvajca, onda je to ulazak Čupo Motinga umesto njega.
Edison Kavani napustio je teren u 15. minutu (Foto: Beta/AP) >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com <<

Tomas Tuhel morao je da izvrši još jednu prinudnu izmenu u prvom poluvremenu. U 40. minutu je takođe zbog pobvrede, izašao Silva, ušao Dialo.
U nastavku susreta počela je goleada koju je otvorio Čupo Moting u 50. minutu. Isti igrač je bio strelac i u 75, uz pravu bravuru. U međuvremenu je Tuluz častio “svece” autogolom, a još jedan poklon, u vidu penala, klub iz Pariza nije iskoristio. Di Marija je u 69. minutu promašio penal.
 Tačku na susret stavio je Markinjos, golom u 83. minutu.