Izvor: S media, 03.Sep.2011, 16:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kraljica obasipa poklonima princezu Kejt
Supruga princa Vilijama, Kejt Midlton, dobila je pregršt skupocenih poklona od kraljice Elizabete, koja inače nije tako darežljiva!
Kraljici Elizabeti očigledno se veoma sviđa supruga njenog unuka Vilijama, Kejt Midlton. Novopečenoj princezi kraljica je poklonila nekoliko komada srebra kojima se uopšte ne može odrediti vrednost.
Princ Vilijam živi u ukletom dvorcu?!
Kejt nikada neće nadmašiti pokojnu Dajanu!
Kejt Midlton imala pobačaj!?
>> Pročitaj celu vest na sajtu S media << />
Kejt je dobila dva srebrna poslužavnika koji su ranije pripadali kraljicinom ocu, kralju Džordžu VI, prenosi Index.
- To je slučaj bez presedana. Kraljica inače nikada ne poklanja tako skupocene poklone novim članovima porodice. Ali Kejt joj je jako draga, misli da je savršena supruga za Vilijama. Volela bi da je bolje upozna, da joj bude savetnica i da joj pomogne da se snađe u novoj ulozi, ispričao je jedan kraljevski izvor.
Princeza i kraljica redovno komuniciraju telefonom, a njeno veličanstvo je uvereno kako je popularnost Kejt i princa Vilijama jako važna za uspeh kraljevske porodice. Uverena je kako će njih dvoje osigurati odličnu budućnost monarhiji.




