Izvor: Mondo, 18.Jan.2015, 10:56 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Istina je i dalje tamo negde?!
Skali i Molder se vraćaju! Nadamo se ...
Foto: YouTube
Čelnici televizije Foks planiraju okupljanje stare ekipe za snimanje svojevrsnog rimejka serije u kojoj su već glumili.
Nedugo nakon što je objavljeno da ćemo se vratiti u "Tvin Piks", jedan od čelnih ljudi televizije Foks Geri Njuman, izjavio je da su započeti pregovori o nastavku snimanja serije "Dosije X", i to sa Dejvidom Duhovnijem i Džilijen Anderson u ulogama Moldera i Skali.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo <<
Kultna serija Krisa Kartera emitovana je od 1993. do 2002. godine.
"Istina je, razgovarali smo na temu 'Dosijea X'. Nadamo se da ćemo se vratiti 'tamo'", rekao je Njuman, dok je predsednica TV grupe televizije Dejna Volden dodala da su već vođeni razgovori sa Džilijen Anderson (46) i Dejvidom Duhovnijem.
Osim u seriji, Molder i Skali su natprirodne pojave i zataškavanja vlade istraživali i u filmovima " The X-Files" (1998) i "X-Files: I want To Believe"(2008).
Da li istina o nastavku snimanja zaista tamo negde, saznaćemo uskoro! Verujemo, baš kao što piše na posteru koji Molder drži u svojoj kancelariji!
Foto: YouTube










