Igra prestola: Smrt koja je šokirala sve fanove!

Izvor: Blic, 09.Jun.2015, 19:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Igra prestola: Smrt koja je šokirala sve fanove!

Događaje koji su se odigrali u najnovijoj epizodi popularne serije niko nije očekivao, pa čak ni oni koji su pročitali do sada objavljene knjige Džordža R. R. Martina.

UPOZORENJE: Ukoliko još uvek niste pogledali najnoviju epizodu i ne želite da saznate šta se desilo dok je ne odgledate, nemojte čitati dalje.

Kreatori serije Dejvid Beniof i DB Vajs otkrili su da je ideja za šokantnu smrt Širen, koju je živu spalio njen otac Stanis Barateon, potekla >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << od samog Martina, koji trenutno piše šesti roman iz serijala "Pesma leda i vatre".

Martin je i ranije naglašavao da će uvek biti razlika u događajima u njegovim knjigama i televizijskoj ekranizaciji, ali ova poslednja smrt šokirala je sve, s obzirom na to da je Širen još uvek bila živa u Martinovoj poslednjoj knjizi.

I Beniof i Vajs priznali su da su bili iznenađeni kada im je Martin predočio ovu ideju, iz čega su fanovi zaključili da će taj događaj tek biti opisan u narednom nastavku.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.