Glumica otkrila da je bila žrtva diskriminacije

Izvor: Blic, 23.Dec.2016, 14:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Glumica otkrila da je bila žrtva diskriminacije

Holivudska glumica Ema Stoun (28) ispričala je u nedavnom intervjuu da je njen smisao za humor inspirisao brojne reditelje.

- Sve dobre fore koje bih "izvalila" na setu reditelji bi stavili u scenarije, ali uvijek bi ih izgovarali muški glumci, a nikad ja. Kada sam jednom reditelju skrenula pažnju na to, objasnio mi je da "ta vrsta humora rezervirana za muškarce" - objasnila je crvenokosa glumica, kojoj ovo nije bilo prvi put da se osvrne na diskriminaciju žena u Holivudu.

Naime, pre godinu dana, Stounova je sa koleginicom Dženifer Lorens organizovala protest s ciljem da da glumice dobiju jednake honorare kao i njihove muške kolege.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.