Glumci serije Pevaj brate proslavili kraj snimanja

Izvor: Dzungla.org, 29.Sep.2012, 09:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Glumci serije Pevaj brate proslavili kraj snimanja

Restoran Kašmir brzo je postao pretesan za sve goste koji su došli da sa glumačkom ekipom proslave poslednju klapu

Snimanju druge sezone TV serije “Pevaj, brate” odsviran je kraj.Glumačka ekipa je spakovala svoje stvari i zaputila se sinoć u poznati beogradski restoran Kašmir gde je proslavila završetak snimanja druge sezone serije koja će se uskoro prikazivati na televiziji Prva.
Glavni glumci Andrija Milošević, Milan Vasić i Milan Kalinić bili su pravi >> Pročitaj celu vest na sajtu Dzungla.org << domaćini: ljubazno su dočekivali goste, nasmejani i veoma raspoloženi. Restoran Kašmir (čiji je vlasnik upravo jedan od glavnih glumaca Andrija Milošević) vrlo brzo je postao pretesan za sve goste koji su došli da sa glumačkom ekipom proslave poslednju klapu.
Pre svih je stigla njihova koleginica iz istoimene predstave i serije Tijana Čurović, a za njom i braća Mima i Milan Karadžić, zatim Marinko Madžgalj i Dubravka Mijatović, Bojana Ordinačev, Katarina Marković, Milorad Mandić Manda sa suprugom Anjom i mnogi drugi.
Opušteno i veselo društvo dugo je ostalo u Kašmiru uživajući u dobrim vinima, lozi i muzici, a i domaćin Andrija Milošević je u jednom trenutku zapevao. Da nas podseti kako i to ume da radi.
(Izvor: Novosti)

Nastavak na Dzungla.org...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Dzungla.org. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Dzungla.org. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.