
Izvor: 011vodič.com, 05.Sep.2019, 23:14 (ažurirano 02.Apr.2020.)
GRUPE D I G Irci sačuvali svoju tvrđavu
Biće žestoko do kraja takmičenja u grupi D. Švajcarska je u Dablinu bila pred pobedom koja joj život znači. Irci su igrali na bod i osvojili su ga – 1:1 (0:0).
Na meču Slovenija – Poljska, naša kladionica nudi kvotu 3.80 za igru 2-2.
Švajcarci su poveli u 74. minutu, pogotkom odličnog Fabijana Šera. Spasonosni bod Ircima doneo je Dejvid Mekgoldrik, napadač Šefild junajteda, pet minuta pre kraja.
Danska je došla na izlet i rutinski odradila posao protiv >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << Gibraltara. Nejaki domaćin je igrao koliko je mogao, skrivio je dva penala koja je sigurno iskoristio Kristijan Eriksen. Gosti su izbrojali do šest i stali. Dosta je bilo.
Izrael je propustio lepu priliku da odmakne rivalima u grupi G. Zahavi je posle deset minuta igre u drugom poluvremenu približio domaćina bodovima. Gosti su vrlo brzo izjednačili i održali remi do kraja.
Grupa D
Republika Irska – Švajcarska 1:1 (0:0)
(Mekgoldrik 85 – Šer 74)
Gibraltar – Danska 0:6 (0:2)
(Skov 6, Eriksen 34. penal, 50. penal, Dilejni 69, Gitkjer 74, 78)
GRUPA G
Izrael – Severna Makedonija 1:1 (0:0)
(Zahavi 55 – Ademi 64)
Petak
20.45 Austrija – Letonija
20.45 Slovenija – Poljska
The post GRUPE D I G Irci sačuvali svoju tvrđavu appeared first on Magazin o pop kulturi i zvezdama.