FOTO: Penisi rešavaju i rupe na putu

Izvor: Radio 021, 29.Apr.2015, 14:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FOTO: Penisi rešavaju i rupe na putu

Nakon što je njegov prijatelj na biciklu bio ponovo povređen, ulični umetnik "Wanksy" odlučio je da problem rupa na putevima reši na originalan način.

Ovaj umetnik iz Mančestera upotrebio je boju koja se može oprati i nacrtao penise oko rupa. Na ovaj način, naterao je nadležne da izađu na teren i reše situaciju u roku od svega 48 sati, a zvaničnim putem - prijavom na internetu, trebalo bi najmanje pet dana samo da se sanira rupa na putu.

"Ljudi obično ne >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << primećuju takve stvari na ulici, samo prođu preko njih. Ali čim nacrtate nešto zanimljivo, odmah svi primete i stvar se popravi", rekao je umetnik.

Međutim, nadležni organi ne slažu se sa ovim načinom reagovanja, već smatraju da se radi o prostakluku.

Nastavak na Radio 021...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.