Izvor: Blic, 22.Avg.2016, 15:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dženis iz "Prijatelja" danas izgleda potpuno drugačije!

Jedan od najupečatljivijih sporednih likova iz hit sitkoma "Prijatelji" bila je Dženis, devojka Čendler Binga, koju je igrala Megi Viler.

Megi danas ima 55 godine, a u stvarnosti izgleda, i zvuči, potpuno drugačije od lika koji ju je proslavio.

Megi se 22 godine nakon što je igrala Dženis u prijateljima pojavila u jednoj emisiji, a gledaoci su bili šokirani kada su je videli, s obzirom na to da se godinama nije pojavljivala u medijima i da se toliko prmenila. >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic <<

Glumica je ispričala da je prepoznatljiv i veoma glasan Dženisin smeh smislila neposredno pre prve probe.

Znala sa, da će me Metju Peri, koji je igrao Čendlera Binga, zasmejavati na setu, pa sam morala da se pripremim. Smislila sam taj smeh kao neku vrstu mere bezbednosti, kazala je ona i dodala da nije mogla ni da zamisli koliku će popularnost dostići.

Pročitajte i:

Trebalo je da se pojavim u samo jednoj epizodi, a na kraju sam glumila u 22 ili 23 epizode tokom deset godina prikazivanja. To je bilo sjajno iskustvo. I dalje me prepoznaju i stalno mi traže da imitiram Dženis. Ne smeta mi to,

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.