Dostavljač pice koji peva pa rastura! (VIDEO)

Izvor: Mondo, 17.Jun.2016, 15:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dostavljač pice koji peva pa rastura! (VIDEO)

Momak po imenu Sal Valentineti oprobao se u muzičkom šou "Talenat" u Americi i malo je reći da je oduševio sve! Hej, pa dobio je i zagrljaj od Hajdi klum!

Foto: YouTube/screenshot

Muzička takmičenja širom sveta otkrivaju nam raznorazne talente, pogovoto pevačke. Mnogi od njih nikada pre nisu pevali nigde, osim pod tušem ili kad roditelji odu na posao, pa sebi daju oduška.

Jedan od takvih je i 20-godišnji Sal Valentineti iz Njujorka (sa očiglednim >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << italijanskim korenima), koji se pojavio u takmičenju "Ja imam talenat" u SAD.

Pre takmičenja šarmirao je sve simpatičnom pričom o tome kako radi kao dostavljač pica, a društvo mu je pravila mnogobrojna familija (kako drugačije!). Inače, cela familija je rođena za rijaliti :)

"Zabaviću vas kao nikad dosad! Nisam došao ovde da učestvujem, nego da pobedim", rekao je samouvereno Sal.

Onda je počeo je da peva Sinatrin "My way" i malo je reći da je oduševio sve! Članovi žirija su mu aplaudirali stojeći, a potom je dobio i zagrljaj od Hajdi Klum!

Foto: YouTube/screenshot

Pogledajte i poslušajte sjajnog Sala!



Izvor: YouTube

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.