Del Toro želi da snimi novu verziju Frankenštajna

Izvor: Press, 08.Jul.2013, 14:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Del Toro želi da snimi novu verziju "Frankenštajna"

Del Toro već godinama radi na ovom projektu, ali i stalno odlaže produkciju. On je 2009. organizovao probna snimanja za Daga Džonsa (Panov lavirint) za ulogu čudovišta.

Kumberbač, koji je popularnost stekao ulogom u seriji "Šerlok", igrao je i čudovište i doktora Viktora Frankenštajna u pozorišnoj verziji romana Meri Šeli koju je režirao Deni Bojl.

Del Torov "Frankenštajn" samo je jedan u nizu filmova na istu temu koji su trenutno u produkciji. Zvezda >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << serijala "Hari Poter" Danijel Redklif igraće čudovište u još uvek neimenovanom filmu koji u bioskope stiže 2014. a iste godine u bioskope stiže i "I, Frankenstein" (Ja, Frankenštajn) sa Aronom Ekartom i Bilom Najem.

Nastavak na Press...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.