Britanka otvorila salon lepote za decu

Izvor: S media, 12.Jun.2011, 16:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Britanka otvorila salon lepote za decu

Smatra se da je ovo prvi salon lepote za decu u Velikoj Britaniji. Pored šišanja i pravljenja frizura, roditelji mogu da traže i potamnjivanje kože za svoju decu.

U britanskom Eseksu Mišel Divajn otvorila je prvi salon lepote za decu mlađu od 13 godina, piše Dejli Mejl. Salon Trendi Mankis u svojoj ponudi ima manikir, pedikir, šišanje, frizure i tretmane lica za decu već od jedne godine. Po decu takođe, može doći pink limuzina koja će ih odvesti na tretman, naravno po određenoj >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << tarifi. Trendi Mankis nudi i proslave dečjih rođendana na kojemu devojčice s drugaricama uživaju u tretmanima lepote. Iako takva proslava nije nimalo jeftina, već ih je 15 rezervisano. Vlasnica Mišele Divajn kaže kako deci potamnjuje i kožu sprejevima za samotamnjenje ukoliko roditelji to zatraže.

Najgori tata na svetu (VIDEO)

Poklonila sedmogodišnjoj ćerki vaučer za povećanje grudi

Pijani par imao seks na plaži u Saseksu!

Salon je zvanično otvoren prošlog vikenda, a jedna od prvih mušterija imala je samo godinu i po. Nikola Gerigan (40) iz Eseksa već je svoje troje dece odvela na tretmane ulepšavanja.

- Ideja je odlična - rekla je.

S druge strane, ovakvoj pojavi protivi se lokalna zajednica, a učitelj koji predaje u školi u istoj ulici kaže kako je prilično zabrinut.

- Ovo je još jedan korak prema seksualizaciji dece - zaključio je zabrinuti učitelj Endi Skot-Evans.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.