Barsa se provukla, Sančez pogodio u 94. minutu

Izvor: Dzungla.org, 15.Sep.2013, 00:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Barselone pobedili su večeras na svom terenu ekipu Sevilje sa 3:2 u četvrtom kolu španske Primere i zadržali maksimalan učinak u tom takmičenju.Izabranici Herarda Martina do trijumfa su došli uz mnogo muke i sreće, a gol vredan tri boda dao je Aleksis Sančez u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.Posle golova Danija Alveša u 36. i Lionela Mesija u 75. minutu, ništa nije nagoveštavalo da će gledaoci na Nou Kampu videti neizvesnu završnicu.Ipak, stvari su se veoma >> Pročitaj celu vest na sajtu Dzungla.org << brzo promenile. Prvo je Ivan Rakitić u 80. minutu smanjio zaostatak, a zatim je Koke osam minuta kasnije najavio mogućnost senzacije. To se, međutim, nije desilo pošto je Lionel Mesi „namestio“ Sančezu pobedonosni gol.Ranije danas četvrti trijumf u šampionatu ostvario je i Atletiko Madrid.Rezultati i strelci u četvrtom kolu:Atletiko Madrid – Almerija 4:2 (Vilja 16, Košta 35. penal, Tijago 64, Garsija 67 – Rodri 40, Vidal 90)Levante – Real Sosijedad 0:0 Barselona – Sevilja 3:2 (Alveš 36, Mesi 75, Sančez 90+3 – Rakitić 80, Koke 88)Viljareal – Real MadridSutra:Granada – EspanjolHetafe – OsasunaMalaga – Rajo ValjekanoBetis – ValensijaPonedeljak:Elče – ValjadolidAtletik Bilbao – Selta OpširnijeVečernje Novosti

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Dzungla.org. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Dzungla.org. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.