Autor Nemoguće misije uhapšen zbog pranja novca!

Izvor: S media, 26.Maj.2011, 12:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Autor "Nemoguće misije" uhapšen zbog pranja novca!

Pripadnici Službe za borbu protiv organizovanog kriminala MUP-a Srbije lišili su slobode Gorana Markovića, reditelja i voditelja emisija "Nemoguća misija" i "Rikošet" na TV Pink-u, saznaje S media portal u MUP-u.

Markoviću je određena mera zadržavanja do 48 sati. Kako nam je rečeno u MUP-u Marković je uhapšen u nastavku akcije "Šetač" zbog utaje poreza i pranja novca.

Milan Stanković izašao >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << u javnost!

Biljana Obradović raskinula s dečkom

Pantić: „Pink“ će da dobije rat protiv „Prve“!

-Policija će o ovom hapšenju izaći sa zvaničnim saopštenjem sutra ujutro, naveli su u MUP-u.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.