Antonis Remos pre koncerta svirao poznatima na splavu

Izvor: Blic, 02.Jun.2013, 10:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Antonis Remos pre koncerta svirao poznatima na splavu

Antonis Remos se pre koncerta u Sava centru zagrevao na splavu "Plej" gde je za poznate goste izveo nekoliko numera.

Kako je ovaj muzičar dobar prijatelj sa brojnim našim proslavljenim sportistima, pevačima, ali i drugim javnim ličnostima već od sredine prošle nedelje za ovu zatvorenu zabavu tražila se karta više.

Koliko je omiljen videlo se još pri Remosovom izlasku na scenu gde su ga nakon gromoglasnog aplauza, pozdravili mnogobrojni gosti, koji su imali sreću >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << da se nađu na splavu.

Od poznatih lica mogli su se videti Željko i Jovana Joksimović, Leontina Vukomanović, Branislav i Nina Lečić, Verica Rakočević, Boško Jakovljević i mnogi drugi koji su bodrili pevača sve vreme đuskajući i pevajući njegove pesme na grčkom jeziku.

Među najveselijima su ipak bili legendarni košarkaš Dejan Bodiroga i čuveni selektor Dušan Duda Ivković koji su između ostalih i inicirali ovu žurku.

Antonis Remos smatra se jednim od najvećih grčkih pevača, a našoj estradi je dobro poznat, jer je snimao duete sa mnogim našim umetnicima, te je većina njih i prepevavala njegove pesme na srpski jezik.

Remos je nastupio sinoć u Sava centru, i to je bio njegov treći koncert pred beogradskom publikom.

Najčitanije SADA:
Pogledaj vesti o: Željko Joksimović,   Jovana i Željko Joksimović

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Milka Forcan baš uživala na svirci Antonisa Remosa

Izvor: Blic, 02.Jun.2013

Antonis Remos se pre koncerta u Sava centru zagrevao na splavu "Plej" gde je za poznate goste izveo nekoliko numera...Kako je ovaj muzičar dobar prijatelj sa brojnim našim proslavljenim sportistima, pevačima, ali i drugim javnim ličnostima već od sredine prošle nedelje za ovu zatvorenu zabavu tražila...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.