Anđelina Džoli razmišlja o političkom angažmanu

Izvor: Press, 04.Nov.2014, 22:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Anđelina Džoli razmišlja o političkom angažmanu

Holivudska glumica Anđelina Džoli izjavila je da je "otvorena" za bavljenje politikom, diplomatijom ili javnom službom.
U intervjuu za "Veniti fer", slavna glumica, čija fotografija krasi naslovnicu decembarskog broja tog modnog časopisa, objasnila je da je radeći kao ambasador UNHCR-a shvatila da politiku treba posmatrati kao opciju.

"Jer ako želite da napravite drastičnu promenu, onda >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << imate odgovornost", istakla je ona tokom razgovora čiji je deo objavljen na internetu.

"Iskreno ne bih znala da kažem u kojoj bih ulozi bila najkorisnija", dodala je 39-godišnja Oskarovka, navodeći da bi joj posao na filmu mogao predstavljati smetnju.

U intervjuu za poznati magazin, Džoli se osvrnula i na brak sa Bredom Pitom s kojim se venčala prošlog avgusta nakon višegodišnjeg zajedničkog života.

"Zaista je drugačiji osećaj. To je lep osećaj", kazala je ona, otkrivši da je njihovo šestoro dece napisalo tekst zaveta koje su ona i Pit razmenili na venčanju.

Džoli je govorila i o svom najnovijem ostvarenju "Unbroken" o životu Luija Zamperinija, bivšeg Olimpijca i ratnog heroja koji je nedavno preminuo u 97. godini, a s kojim se sprijateljila tokom snimanja.

"Bila je to veoma potresno iskustvo", navela je glumica koja je za ovu priliku ponovo stala iza kamere.

Nastavak na Press...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Anđelina Džoli razmišlja o političkom angažmanu

Izvor: B92, 04.Nov.2014

Holivudska glumica Anđelina Džoli izjavila je da je "otvorena" za bavljenje politikom, diplomatijom ili javnom službom...U intervjuu za "Veniti fer", slavna glumica, čija fotografija krasi naslovnicu decembarskog broja tog modnog časopisa, objasnila je da je radeći kao ambasador UNHCR-a shvatila...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.