Izvor: Dzungla.org, 12.Feb.2012, 21:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Anđelina Džoli je zla veštica
Posle dve godine holivudska diva se vraća glumi filmom 'Uspavana lepotica'.
Film bi trebalo da režira legendarni Tim Barton, a za sada je jedino poznato da će Anđelina Džoli biti u ulozi zle veštice.
'Već dve godine nisam glumila i trenutno pregovaram za ulogu u jednom Diznijevom filmu', rekla je glumica koja kaže da i njenih šestoro dece žele da je vide u ulozi zle veštice.
Film će biti adaptacija Diznijevog crtaća iz 1959. godine, a priča o 'Uspavanoj lepotici' će biti prikazana iz ugla zle veštice koja, besna što nije pozvana na bebino krštenje, baca strašnu kletvu na princezu Auroru.
(Izvor: Mondo)
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Dzungla.org. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Dzungla.org. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






