Izvor: Dzungla.org, 21.Mar.2012, 22:49 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Adriana Lima: Dečak ili devojčica – svejedno je
Supruga košarkaša Marka Jarića tvrdi da joj nije bitno kog pola će biti drugo dete i da je najbitnije da beba bude zdrava
Svetski supermodel Adriana Lima izjavila je da joj nije bitno kog pola će biti njeno drugo dete. Supruga košarkaša Marka Jarića tvrdi da joj je najbitnije da beba bude zdrava, javlja People.com.
- Bilo da je dečak ili devojčica, mi ćemo biti isto uzbuđeni - rekla je Adriana. - Dok god je naša beba zdrava, mi smo srećni.
Iako je tokom >> Pročitaj celu vest na sajtu Dzungla.org << prve trudnoće mogla da pojede nenormalne količine čokolade, ona ovog puta veoma vodi računa o ishrani, ali otkriv da ipak ima tajnih želja.
Trudim se da se hranim dobro, ali imam neverovatni želju za sladoledom i smrznutim jogurtom.
(Izvor: Novosti)
Adrijana Lima: Dečak ili devojčica - svejedno
Izvor: Mondo, 22.Mar.2012, 11:23
Supruga košarkaša Marka Jarića tvrdi da joj nije bitno kog pola će biti drugo dete i da je najbitnije da beba bude zdrava
















