Mirna predhodna noć u Vranju: Reke u opadanju

Izvor: JuznaSrbija.info, 24.Jan.2015, 13:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mirna predhodna noć u Vranju: Reke u opadanju

Protekla noć na teritoriji Grada Vranja bila je mirna, bez padavina, što je dovelo do stabilizacije svih vodotokova.

"Bujične reke i potoci, koji su naneli veliku materijalnu štetu u selima na desnoj obali reke Južne Morave i na teritoriji gradske opštine Vranjska Banja, su u opadanju", kaže zamenik gradonačelnika i zamenik komandanta Štaba Dragoljub Stevanović, koji obilazi sela Pavlovac, Rataje, >> Pročitaj celu vest na sajtu JuznaSrbija.info << Aleksandrovac, Zlatokop i Tibužde.

Stevanović ističe, da postoje manji problemi oko mostova, uzrokovani visokim vodostajem prethodnih dana i noći, ali dodaje da su ekipe na terenu, kao i sva raspoloživa mehanizacija gradskih javnih preduzeća, koja će intervenisati na osnovu zaključaka Štaba za vanredne situacije.

Nastavak na JuznaSrbija.info...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JuznaSrbija.info. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JuznaSrbija.info. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.