I deca iz Vranja u projektu Srbija u ritmu Evrope

Izvor: JuznaSrbija.info, 05.Jan.2018, 10:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

I deca iz Vranja u projektu "Srbija u ritmu Evrope"

Gradonačelnik dr Slobodan Milenković i zastupnik ,Europion capital advisors management" d.o.o Igor Karadarević potpisali su Ugovor o učešću Vranja u velikom muzičkom projektu pod nazivom ,,Srbija u ritmu Evrope".

Prva Srpska Televizija i ,,Srbija u ritmu Evrope" napravili su najveći dečiji muzički projekat u vidu takmičenja u Srbiji, a koji je podržan od strane Ambasadora Evrope i Evropske unije. Audicija >> Pročitaj celu vest na sajtu JuznaSrbija.info << će biti održana u svim osnovnim i srednjim školama u saradnji sa direktorima i biće odabrano 20 najtalentovanijih učenika.

Deca koja budu izabrana predstaviće se na stranom jeziku odnosno jeziku zemlje koju im dodeljuje organizator, a njihov nastup je u stilu Evrovizijskog takmičenja. Organizatori će obučavati decu, i ekipe iz televizijskog programa dolaziće jednom do dva puta nedeljno u svaki grad, kako bi učesnici bili spremni za televizijski prenos. Finalni koncert manifestacije ,,Srbija u ritmu Evrope" biće organizovana u Nišu, prošlogodišnjem pobedniku, koji će uživo prenositi Prva Srpska Televizija.

Prva nagrada za pobednika je 50 odsto od ukupnog neto prikupljenog novca od poslatih SMS poruka, koji se prenosi u budžet grada, a namenjen je za poboljšanje uslova u školama.

Nastavak na JuznaSrbija.info...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JuznaSrbija.info. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JuznaSrbija.info. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.