Izvor: Moto.rs, 27.Feb.2015, 19:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kompanija ABT Sportsline tjunirala je Volkswagen Passat model
Tjunerska kompanija ABT Sportsline je najavila planove da predstavi svoj tjuning program za evropsku verziju Volkswagen Passat modela na sajmu automobila u Ženevi. Ovaj model izgleda značajno agresivnije od standardnog, pri čemu je karavan opremljen opremom za unapređenje aerodinamike karoserije.
Ova oprema uključuje prednji spojler, revidirane bočne dodatke i zadnji spojler. Kupci takođe mogu da se odluče >> Pročitaj celu vest na sajtu Moto.rs << za nova kućišta retrovizora, sportske opruge odnosno sportski izduvni sistem.
Ostali značajni detalji ovog modela uključuju ABT brendirane patosnice podova i 20 il i21“ aluminijumske točkove sa Continental pneumaticima.
Promene performansi ovog modela su ograničene ali 2.0L TDI četvorocilindarski motor može da proizvede 280ks snage što je uvećanje od 40ks.
foto © ABT Sportsline






