Izvor: Nezavisne Novine, 03.Jun.2016, 11:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ivana Španović vozi novi Volkswagen Tiguan

U Volkswagen prodajno-servisnom centru Porsche Beograd Sever proslavljenoj atletičarki Ivani Španović svečano su predati ključevi novog Tiguana.

Rezultati koje je Ivana postigla do sada na mitinzima u Šangaju i Judžinu ulivaju veliku nadu da će na predstojećim olimpijskim igrama u Riju biti u vrhunskoj formi koja će joj obezbediti poziciju da se bori za najviši plasman. U njenim pripremama za osvajanje  >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << vrha svjetske atletske scene podržaće je marka Volkswagen sa svojim najnovijim dostignućem savremene tehnologije, modelom novi Tiguan.

Model Tiguan od 2007. godine, prodavan je u 170 zemalja širom svijeta i proizveden je u 2,7 miliona primeraka. Osvajao je mnogobrojne nagrade za sigurnost, za bezbjednost a 2016. godine najnoviji model, sa velikim brojem inovacija, osvojio je po peti put titulu najboljeg automobila sa pogonom na sva četiri točka.

Sa svim svojim kvalitetima novi Tiguan je pravi izbor za Ivanu Španović kao dragulja srpske atletike, koji će joj omogućiti uživanje u slobodnim trenucima između takmičenja i osvajanja medalja.
Pogledaj vesti o: Porsche

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.