Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 03.Jun.2020, 02:06

Voša u polufinalu Kupa posle penal serije

Fudbaleri Vojvodine plasirali su se u polufinale Kupa Srbije, pošto su večeras u četvrtfinalu pobedili ekipu Mladosti nakon boljeg izvođenja penala.
Pred oko 1.000 gledalaca na "Karađorđu", posle 90 minuta igre, rezultat je bio 0:0.
Prva prilika na utakmici je viđena u 21. minutu. Slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 25 metara je izveo Drinčić, ali je lopta otišla nekoliko centimetara preko prečke. Od tog trenutka, crveno-beli su konstantno imali terensku inicijativu, ali se na novu šansu čekalo sve do 66. minuta, kada je Čović u šesnaestercu odlično proigrao Bojića, koji je šutirao sa desetak metara iskosa, ali je lopta prošla nekoliko centimetara pored stative.