U Vrbasu takmičenje Pažljivko ABS

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Apr.2019, 13:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U Vrbasu takmičenje "Pažljivko ABS"

U okviru strategije "Policija u lokalnoj zajednici", Policijska stanica u Vrbasu, zajedno sa Predškolskom ustanovom "Boško Buha", po četvrti put organizuje takmičenje dece predškolskog uzrasta u poznavanju pravila bezbednosti u saobraćaju, "Pažljivko ABS".

Posle dvomesečne obuke, koju su policijski službenici održali svim učesnicima, finalno takmičenje održaće se u četvrtak, 18. aprila, u 11,00 časova, na Gradskom trgu u Vrbasu.

Uz podršku lokalne samouprave i Agencije za bezbednost saobraćaja, u četvrtak će se u Vrbasu takmičiti 184 mališana iz osam opština Južnobačkog okruga.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.