Štrpce: Otac ubio jednu i ranio drugu bebu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 21.Feb.2017, 10:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Štrpce: Otac ubio jednu i ranio drugu bebu

Otac dvomesečnih blizanaca ubio je jednu i teško ranio drugu bebu, nakon čega je uhapšen, javio je RTK2.

Tragedija se dogodila sinoć oko 20 časova. Beba, koja je podlegla povredama ubodena je u predelu vrata najverovatnije oštrim predmetom. Ona je preminula na putu od Štrpca do Gračanice.

Druga beba, koja je probodena u stomak, prebačena je tokom noći u Niš.

Kako se navodi, bebe su blizanci muškog pola i rođene su pre dva meseca. Njihov otac D.K. >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << (36) je prema nezvaničnim informacijama prosvetni radnik, i radi kao profesor fizičkog vaspitanja u srednjoj školi u Štrpcu, prenosi RTK2.

Policija je odmah izašla na lice mesta i uhapsila osumnjičenog za ubistvo.

Ranjena beba stabilno

Beba iz Štrpca, stara stara 40 dana, koju je otac izbo nožem, u stabilnom je stanju nakon operacije na Dečijoj hirurškoj klinici u Nišu, potvrdio je za Betu direktor niškog Kliničkog centra Zoran Radovanović.

Beba je primljena prošle noći, dok je njen brat-blizanac umro na putu od Štrpca do Gračanice, od povreda koje mu je takođe naneo otac.

Radovanović je dodao da beba nema povrede vitalnih organa.

"Dete nije životno ugroženo. Pod stalnim je nadzorom lekara. Dobija terapiju i ukoliko bude bilo potrebno, biće transportovano na kliniku u Tiršovoj u Beogradu", kaže Radovanović.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.