Stefanović i Bo o saradnji Srbije i Kine

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 22.Mar.2019, 12:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stefanović i Bo o saradnji Srbije i Kine

Potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova dr Nebojša Stefanović razgovarao je danas u Beogradu sa ambasadorkom Narodne Republike Kine Čen Bo o nastavku saradnje u oblasti unutrašnjih poslova.

Stefanović i Bo istakli su da je saradnja policija dveju zemalja na izuzetnom nivou i da će se nastaviti u cilju borbe protiv organizovanog kriminala, transnacionalnog kriminala i terorizma.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.