Saobraćaj umeren, slaba kiša

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 13.Nov.2014, 09:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Saobraćaj umeren, slaba kiša

U većem delu Srbije saobraćaj je slabog i umerenog intenziteta, dok slaba kiša mestimično pada na jugu i istoku zemlje, saopštio je danas Auto-moto savez Srbije (AMSS).

Prema podacima Uprave granične policije, trenutna zadržavanja putničkih vozila na graničnim prelazima su do 30 minuta.

Zbog izgradnje nove raskrsnice T-6 Novosadski auto-put-Severna tangenta, radi povezivanja sa mostom Zemun-Borča, izmenjen je režim saobraćaja na delu auto-puta E-75, na saobraćajnici >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << T6-Novosadski put.

Radovi će se izvoditi u zoni "Lakat krivine" u kolovoznoj traci od Beograda ka Novom Sadu. Saobraćaj će se odvijati dvosmerno kolovoznom trakom od Novog Sada ka Beogradu.

Od 21. oktobra zatvorena je naplatna stanica Smederevo na putu I A reda broj 1. Očekuje se da će radovi trajati 45 dana. Alternativni pravci su naplatne stanice Kolari i Požarevac.

Druga faza radova na Beogradskoj obilaznici u zoni buduće petlje Batajnica trajaće do 15. novembra. Saobraćaj se stranom auto puta Novi Sad-Beograd obavlja dvosmerno, od nadvožnjaka kod preduzeća "Ivan Milutinović-PIM" u dužini od 4,3 km.

Na deonici Koridora 10 (državni put IB-44) Vladičin Han - Vranje, između Gramađe i Prevalca, saobraćaj je obustavljen i preusmeren na novoizgrađenu deonicu dugu 8,6 km.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.