Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 14.Mar.2015, 11:16 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Otvaranje izložbe "Mreža" na UNS
Izložba radova"Mreža - arhitektura&mediji&tehnologija" biće otvorena danas u 19 časova u centralnoj zgradi Univerziteta u Novom Sadu.
Na otvaranju će biti prikazani radovi iz sfere arhitekture i audio-vizuelnih umetnosti u formi umetničkih instalacija, maketa, projekcija i display LED ekrana (Centralna zgrada Univerziteta u Novom Sadu - Rektorat), kaže se u najavi.
U nedelju 15. marta, organizono je prikazivanje radova studenata master studija ETH Zurich, a 16. >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << marta radovi studenata osnovnih studija Departmana za arhitekturu i urbanizam - urbanistička rešenja.
U utorak 17. marta na programu je okrugli sto "Umetnost, arhitektura i medijska (ne)kultura", koji će se održati u Amfiteatru AH1B, na Fakultetu tehničkih nauka - Departman za arhitekturu i urbanizam. Početak je u 17 časova.
18. marta, u Centralnoj zgradi Univerziteta, prikazaće se radovi Architecture for Culture, NGO (Polytechnic University 05. Milanо, Department of Architecture and Urban Planning FTN Novi Sad).
Za 19. marta, u 18 časova, najavljeno je predavanje prof. Paolo Desideria, u Centralnoj zgradi univerziteta.
Organizatori izložbe su Kabinet 505, Departman za arhitekturu i ubranizam u Novom Sadu, FTN i Univerzitet u Novom Sadu. Tehničku podršku pružio je Studio Berar.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...











