Odobojkaši Novog Pazara pobedili u Kleku

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 04.Dec.2016, 00:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odbojkaši Novog Pazara pobedili su večeras u gostima ekipu Kleka sa 3:1 u setovima (18:25, 25:16, 25:21, 25:22), u utakmici osmog kola Superlige.

Utakmicu u Sportskoj dvorani Miloš Grbić pratilo je oko 300 gledalaca, a trajao je 96 minuta.

Novopazarce je do trijumfa predvodio Hamza Zatrić sa 18 poena, a pratili su ga Irfan Hamzagić sa 17, Benjamin Daca sa 13 i Dušan Lopar sa 11 poena.

Branko Roljić sa 15 poena bio je najefikasniji u domaćem timu, u >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << kojem su Miloš Tomić i Goran Ivanković upisali po 13 poena.

U drugoj subotnjoj utakmici, Crvena zvezda je pobedila Jedinstvo u Staroj Pazovi sa 3:2, dok je dva dana ranije Vojvodina u Novom Sadu pobedila Partizan sa 3:0.

Spartak će u nedelju od 19.00 u Ljigu dočekati kraljevačku Ribnicu, a Niš će u utorak od 18.30 biti domaćin Radničkom iz Kragujevca.

Na vrhu tabele su Vojvodina i Crvena zvezda sa po sedam pobeda i porazom, a sledi Novi Pazar skorom od šest pobeda i dva poraza.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...