Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 03.Maj.2017, 10:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Obnova Železničke stanice u Novom Sadu
Ovog meseca počinje adaptacija železničke stanice u Novom Sadu, javio je novosadski Radio 021.
Tanja Čvorović iz Infrastruktura železnice Srbije kaže da će sa početkom rekonstrukcije pruge Beograd - Novi Sad - Subotica - državna granica, biti obuhvaćeni i obimniji građevinski zahvati u stanicama Novi Sad i Subotica, navodi 021.
Do kraja projekta, kažu oni, predviđa se uređenje svih staničnih objekata na ovoj relaciji, kao i održavanje higijene u njima. Kako podseća ovaj radio, železnička stanica je stara više od 50 godina i u nju decenijama nije ozbiljnije ulagano.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...














