
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Maj.2024, 12:31
Ministar Dačić održao prvi sastanak Kolegijuma
Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić održao je danas prvi sastanak Kolegijuma ministra, na kojem je, sa saradnicima, analizirao bezbednosnu situaciju u zemlji i regionu, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije.
Ministar Dačić je upoznao saradnike sa najvažnijim zadacima u narednom periodu, čija je realizacija ključna za zaštitu ustavnog poretka Republike Srbije i državnih interesa.
Dačić je istakao da je osnovni zadatak >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << da Ministarstvo unutrašnjih poslova bude najbolje ministarstvo, koje će raditi u punoj koordinaciji sa predsednikom Republike Srbije Aleksandrom Vučićem i predsednikom Vlade Milošem Vučevićem, na dobrobit svih naših građana.
Ministar Dačić je napomenuo da će bezbednost zemlje i sigurnost građana, kao i beskompromisna borba protiv kriminala, biti prioritet daljeg rada Ministarstva unutrašnjih poslova.
Pogledaj vesti o: Ivica Dačić
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Dačić: Prioritet bezbednost građana i borba protiv kriminala
Izvor: Blic, 17.Maj.2024
Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić održao je danas prvi sastanak Kolegijuma ministra, na kojem je, sa saradnicima, analizirao bezbednosnu situaciju u zemlji i regionu.