Male agencije sve češće varaju turiste

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 18.Jul.2017, 22:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Male agencije sve češće varaju turiste

Gotovo da ne prođe godina, a da turisti i pored uplaćenog aranžmana, ne ostanu bez smeštaja, pošto subagencija nije uplatila novac agenciji koja je organizator putovanja.

Putovanja preko manjih turističkih agencija, takozvanih preprodavaca aranžmana, sve su rizičnija, što pokazuju sve češći primeri zloupotreba i prevara, koje čine agencije, a zbog kojih ispaštaju turisti.

Takav primer dogodio se u Staroj Pazovi.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.