Gojković: Sledeće nedelje o zatvaranju kovid bolnica

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 21.Maj.2020, 12:27

Gojković: Sledeće nedelje o zatvaranju kovid bolnica

Pokrajinski sekretar za zdravstvo Zoran Gojković izjavio je da broj pacijenata na Novosadskom sajmu, koji je pretvoren u privremenu bolnicu za lečenje obolelih od korona virusa, konstantno pada i da očekuje da će se sledeće nedelje razgovarati o zatvaranju tog, ali i ostalih objekata u Srbiji koji su pretvoreni u privremene kovid bolnice.

On je to rekao odgovarajući na pitanje novinara u Novom Sadu kada će se zatvoriti Novosadski sajam kao kovid bolnica, pošto tu >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << ima 19 pacijenata i nije bilo novoobolelih prethodnih dana.

"Sada imamo 19 pacijenata i taj broj konstantno pada. Očekujem da ćemo sledeće nedelje razgovarati na koji način i kako ćemo zatvoriti ne samo taj već i sve ostale privremene objekte u Srbiji", rekao je Gojković.
Pogledaj vesti o: Coronavirus

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...






Povezane vesti

Sledeće nedelje o zatvaranju kovid bolnica u Novom Sadu

Izvor: Blic, 21.Maj.2020

Pokrajinski sekretar za zdravstvo Zoran Gojković izjavio je da broj pacijenata na Novosadskom sajmu konstantno pada i da očekuje da će se sledeće nedelje razgovarati o zatvaranju tog, ali i ostalih objekata u Srbiji koji su pretvoreni u privremene kovid bolnice.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.