Film Patuljci sa naslovnih strana u Kanadi

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 27.Feb.2018, 12:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Film "Patuljci sa naslovnih strana" u Kanadi

Film "Patuljci sa naslovnih strana" reditelja Milorada Milinkovića posle prikazivanja u Srbiji i regionu, od 4. marta će se prikazivati u Kanadi, najavio je danas distributer "Art Vista".

Premijerna projekcija u Torontu zakazana je za 4. mart u bioskopu "The Regend Thetre", dok će projekcija u Kičeneru biti 9. marta u dvorani "Princess Twin".

U središtu priče je Nikola (Gordan Kičić), vodeća zvezda rijaliti programa "Tri minuta slave".

U praksi to >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << izgleda tako što on bezobrazno vređa ljude koji se na taj šou prijave i zbog toga je jako cenjen i odlično plaćen.

Njegove zlobne i otrovne reči magnetski privlače gledalište i rejtinge dižu do nebesa i njegov život je zapravo rijaliti program.

Njegov najbolji prijatelj Zoran (Boris Milivojević) je vlasnik medijske kuće koja se bavi proizvodnjom rijaliti formata, a žena njegovog prijatelja Mira (Tamara Krcunović) je njegova najveća ljubav iz mladosti, što, naravno, niko osim njih dvoje ne zna.

Nikolin život počinje da se menja u trenutku kada smišlja način kako da od mlade devojke koju gura njena ambiciozna majka, napravi zvezdu.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.