
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 09.Maj.2021, 04:07
Danas ujutro sveže, tokom dana toplije
U Srbiji se sutra ujutro očekuje sveže vreme, mestimično sa slabim prizemnim mrazem, po kotlinama i s kratkotrajnom maglom, a tokom dana sunčano i toplije, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod Srbije (RHZS).
Vetar slab do umeren, u južnom Banatu jak, jugoistočni. Jutarnja temperatura od 0 do osam stepeni, a najviša dnevna od 21 do 24.
U Novom Sadu na širem području grada jutro sveže, ponegde sa slabim prizemnim mrazem, a tokom dana sunčano i toplije.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << />
Vetar slab do umeren, jugoistočni. Jutarnja temperatura oko sedam, a najviša dnevna oko 23 stepena. Sledeće sedmice prva dva dana sunčano i toplo. U ponedeljak vetrovito, u košavskom području sa umerenim i jakim jugoistočnim vetrom koji ce u utorak oslabiti.
U sredu i četvrtak umereno do potpuno oblačno, svežije, mestimično s kišom ili pljuskovima sa grmljavinom. U petak prestanak padavina i razvedravanje, a zatim do kraja perioda pretežno sunčano i toplije.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...