Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 20.Mar.2013, 12:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Da li novosadski đaci "zaobilaze" školu?
NOVI SAD -
Ministarstvo prosvete je prvi put napravilo analizu o izostancima učenika u osnovnim i srednjim školama. Pokazalo se da u Vojvodini najviše neopravdanih izostanaka imaju đaci u Somboru.
Ekipa Jutarnjeg proverila je kakva situacija u novosadskim školama.
A o tome kako smanjiti broj izostanaka i koliko je dobro aritmetičko ocenjivanje đaka, ali i ocenjivanje škola, govorio je gost Jutarnjeg programa, načelnik Školske uprave za Južnobački i Sremski >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << okrug Petar Viđikant.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.














