Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 28.Dec.2015, 21:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Čista pijaća voda u junu 2016. godine
Stigao je kraj godine, ali ne i ispunjeno obećanje zrenjaninskih vlasti da će Zrenjaninci do kraja 2015. konačno piti ispravnu vodu.
Rešenje problema vodosnabdevanja najavljivano je na velika zvona, potpisan je i ugovor sa italijanskom grupacijom "Zilio", ali od svega još ništa.
Zašto je tako i kada će problem biti rešen, za Radio-televiziju Vojvodine govorio je Goran Tajdić, direktor JKP "Vodovod i kanalizacija".
Tajdić kaže da je rok prethodno >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << zacrtan za kraj 2015. godine malo prolongiran, te da radovi počinju polovinom januara 2016. a da će biti završeni do aprila 2016. godine.
"Građani će u junu 2016. godine imati čistu pijaću vodu, a zatvaranje finansijske konstrukcije i problemi oko finansiranja će biti prevaziđeni", obećava direktor JKP "Vodovod i kanalizacija".
35
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...




