Besplatan internet u filijalama Erste banke

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 19.Jul.2012, 15:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Besplatan internet u filijalama Erste banke

BEOGRAD/NOVI SAD -

Erste banka saopštila je danas da uvodi besplatan internet u svojim filijalama i da će u pilot fazi, besplatan bežični internet biće dostupan klijentima u tri filijale.

Tokom pilot faze, tu pogodnost moći će da koriste svi koji posete filijalu Erste banke u Birčaninovoj ulici u Beogradu, filijalu u Bačkoj Palanci, kao i novootvorenu filijalu "Park City" u Novom Sadu.

U zavisnosti od fizičkih karakteristika zgrada i okruženja, domet signala >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << može biti do trideset metara, pa će internet moći da se koristi i u neposrednoj blizini Erste filijala.

Tu pogodnost sigurno će ceniti i posetioci platoa u Bačkoj Palanci, koji se nalazi preko puta filijale Erste banke u tom gradu, a signalom će biti zahvaćen i deo parka kod filijale u Birčaninovoj u Beogradu, kod početne stanice autobuske linije 47, navedeno je u saopštenju.

U zavisnosti od rezultata pilot faze, planirano je da besplatno korišćenje interneta bude omogućeno u više desetina filijala Erste banke.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.